» لوله کشی آب تهران ساختمان و انواع لوله کشی ساختمان

لوله کشی آب تهران ساختمان توسط کادر مجرب با تجربه بالای ۲۰ سال خدمات دهی توسط گروه تاسیساتی سرویس با بیش از ۲۰۰ پرسنل فعال و متعهد آماده ارائه خدمات لوله کشی آب ساختمان ها می باشد.


 

لوله کشی آب تهران ساختمان توسط کادر مجرب با تجربه بالای ۲۰ سال خدمات دهی توسط گروه تاسیساتی سرویس با بیش از ۲۰۰ پرسنل فعال و متعهد آماده ارائه خدمات لوله کشی آب ساختمان ها می باشد.

با تضمین کمترین قیمت به نسبت سایر شرکتهای لوله کشی و با ارائه گارانتی نسبت به تضمین کیفیت مواد و مصالح بکار گرفته شده برای انجام خدمات آماده پاسخ گویی به شما خواهیم بود.

با افزایش ساختمان سازی در تهران بزرگ و نیاز به لوله کشی مدرن و جدید و از کار افتادن تکنیک ها و روش های قدیمی و ناراحتی مردم از انواع مشکلات در تاسیسات لوله کشی ساختمان ها باعث شده که لوله کشی مدرن جای لوله کشی قدیمی را بگیرد.

اما همین لوله کشی مدرن هم توسط افرادی کم تجربه که با استفاده از لوله های بسیار ضعیف اقدام به لوله کشی ساختمان ها می کنند باعث بوجود آمدن مشکلات زیادی پس از پایان کار شده اند.

باید هنگام انتخاب یک سرویس کار دقت لازم کنید زیرا اگر در انتخاب لوله کش کوتاهی کنید عواقب بعد از پایان کار بسیار برای شما سخت خواهد بود.

لوله کشی آب

سرویس کاران ما با تجربه بسیار بالایی که دارند و به کمک ابزار آلات بسیار مدرن و با انتخاب بهترین لوله ها و اتصالات با کیفیت همیشه سعی دارند که بهترین خدمات را برای مشتریان انجام دهند.

لوله هایی که ما برای لوله کشی آب در تهران استفاده می کنیم همگی از جنس های مرغوب و با کیفیت ایرانی و خارجی می باشد که این لوله ها با داشتن عمر و ماندگاری بسیار بالا توانایی تحمل هرگونه فشار و هر گونه حرارت و سرمای متفاوت را دارند.

مشاوره رایگان درباره خدمات لوله بازکنی و لوله کشی ساختمان

جهت طراحی و اجرای لوله کشی ساختمان تیم ما آماده هرگونه مشاوره رایگان می باشد. ممکن است خیلی از افراد برای همین مشاوره برای لوله کشی ساختمان هزینه های زیادی را از شما درخواست می کنند.

ولی وقتی با مشاوران ما تماس می گیرید و سوالات خودتان را از ما می پرسید ما بهترین پاسخ های کارشناسی شده را به شما خواهیم داد.

ضمانت نامه و گارانتی ما در ارائه خدمات

یکی از مهم ترین مزیت های گروه ما به نسبت سایر لوله کش ها داشتن اخلاق کاری و تعهد در جین انجام کار و بعد از انجام کار می باشد.

شاید برای شما و یا اطرافیان شما پیش آمده باشد که بعد از کار لوله کشی توسط شخص لوله کش هچ تعهدی نسبت به کار انجام شده نداشته باشد و حتی دسترسی به شخص لوله کش نیز به سختی امکان پذیر باشد.

اما شما وقتی با یک شرکت تاسیساتی همانند گروه ما در ارتباط باشید دیگر نباید نگران این موضوع باشید که دیگر دسترسی به شخص را ندارید زیرا ما کار خود را بر مبنای رضایت مشتری انجام می دهیم و شما همیشه می توانید با ما در ارتباط باشید و دسترسی کامل به ما خواهید داشت.

انواع لوله کشی ساختمان

لوله کشی ساختمان باید به صورت کاملا اصولی و حرفه ای و بر اساس یک برنامه ریزی بسیار دقیق تنظیم شود. با کمک کارشناسان ما و استفاده از بهترین و با کیفیت ترین لوله ها دیگر نگران لوله کشی ساختمان خود نباشید.


 

در لوله کشی آب و تاسیسات همیشه از انواع مختلف لوله ها استفاده می شود. در اینجا به توضیح مختصری از انواع لوله ها خواهیم پرداخت که در ساخت و ساز ساختمان بکار گرفته می شود.

ابتدا به تقسیم بندی اصلی لوله ها خواهیم پرداخت. لوله ها اصولا به ۲ نوع لوله های فلزی و غیر فلزی تقسیم بندی می شوند.

نکاتی در خصوص انتخاب لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان

۱- کلیه لوله های آب سرد و گرم و برگشت آبگرم مصرفی و تهویه ساختمان با توجه به نوشته و مقادیر به کار رفته باید استفاده شود.

۲- هدف از اجرای لوله کشی آب سرد و گرم ، آب رسانی به صورت کاملا بهداشتی از مبدا آب سرد و گرم به مقصد مصرف آب است.

۳- لوله ها باید بر اساس نقشه و تا حد امکان بدون خم موازی با دیوار یا عمود بر دیوارهای ساختمان انجام شود.

۴- عایق محافظتی برای کلیه لوله هایی که از داخل یا زیر دیوارها عبور می کنند، جهت جلوگیری از شکستگی باید درنظر گرفته شود.

۵- از اجرای لوله های آب سرد و گرم به موازات پی های ساختمان و یا دیوارهای ساختمان که فاصله آنها کمتر از یک متر است خودداری شود.

۶- لوله ها باید به مــوازات در کنار هم کارگذاری شوند و فاصله آنها از یکدیگر باید به اندازه ای باشد که عایق کاری کامل لوله ها و دسترسی به شیرها به منظور بازدید و تعمیر باز باشد.

۷- کلیه لوله هایی که در خارج از ساختمان و یا دیوارهای خارجی ساختمان اجرا می گردند باید در مقابل یخبندان و ایزوله سازی محافظت گردند.

۸- کلیه لوله های افقی سرد و گرم و برگشت آب گرم مصرفی باید با شیب یکنواخت حداقل برابر یک در هزار به سمت پایین دس لوله کشی باشد تا در صورت لزوم امکان تخلیه آنها وجود داشته باشد.

۹- پس از پایان کار لوله کشی باید به وسیله درپوش و یا کرباس و یا دیگر مواد تصویب شده انتهای سرباز لوله ها بسته شود تا از ورود مواد خارجی به داخل لوله ها جلوگیری شود.

۱۰- فاصله دو سر لوله برای لوله کشی آب سرد و گرم دستشویی و لوله شیر مخلوط دوش و ظرفشویی و وان و شیر مخلوط باید به یک اندازه متناسب از یکدیگر در نظر گرفته شود.

در این قسمت به تقسیم بندی ریزتر انواع لوله ها خواهیم پرداخت:

لوله گالوانیزه

این نوع لوله ها از جنس لوله های آهنی که با فولاد ترکیب شده اند بدست می آید در ابتدا از این نوع لوله ها بسیار استفاده می شد.

اما بعدها که متوجه شدند لوله های گالوانیزه در اثر حرارت زیاد زنگ می زند و همچنین بعد از مدتی رسوب پیدا می کند استفاده از آن بسیار کم شده است.

از این لوله ها در ابتدا به خاطر تحمل فشار بالا و مقاومت بالا در بخش لوله کشی فاضلاب ساختمان استفاده می شد.

لوله های چدنی

بعد از ناکارآمد بودن لوله های گالوانیزه استفاده از لوله های چدنی مرسوم شد. مهم ترین مزیتهای این نوع لوله که در زمان خود بسیار طرفدار داشت قیمت بسیار مناسب و مقاومت بالا نسبت به لوله های گالوانیزه بود.

اما حتی این لوله ها هم نتوانست در مقابل فشار زیاد و حرارت بالا در مدت طولانی تر دوام بیاورد.

حتی در صورت داشتن مقاومت بالاتر نسبت لوله های گالوانیزه روند اتصال بین دو لوله چدن بسیار سخت بود و این یکی از معایب بسیار بد برای این لوله بود که فرایند لوله کشی ساختمان را کند می کرد.

لوله سبز ( پلی پروپیلن )

این لوله ها که حتی به لوله های پلیمری یا همان پلاستیک نیز معروف بودن توانستند جایگزین خوبی برای لوله های قبلی باشند و البته لوله های گالوانیزه و چدن کاربرد بهتری در لوله کشی فاضلاب دارند.

اما به هر حال لوله های پلاستیکی به خاطر مدرن بودن توانستند گوی سبقت را از ۲ رقیب قبلی خود بگیرند.

از این به بعد لوله کش ها برای اجرای سریع لوله کشی ساختمان مشکلی نداشتند زیرا انعطاف پذیری خوب این لوله ها بسیار بالا بود.

از دیگر مزایای آن می توان به عدم رسوب پذیری در مدت طولانی و وزن کم برای حمل آن اشاره کرد.

اما همین مزایا باعث شده است که تنها مشکل آن نمایان شود این مشکل عدم توانایی تحمل فشار بالا و تغییر پذیری در هوای سرد و گرم به خاطر انعطاف پذیری بالا هست.

و اما… لوله های چند لایه ( سوپر پایپ )

تکنولوژی جدید و مدرن جایگزین تمام سنت قبلی خود شده است. تمامی ویژگی های لوله های قبلی را می توانید در این لوله ها مشاهده کنید.

این لوله ها با ترکیب ۵ لایه متفاوت قابلیت هر نوع فشار و حرارت را دارد. قابلیت انعطاف بالا – حمل سریع – عدوم رسوب پذیری و جرم گیری – اتصال سریع بین انواع لوله های پلیمری بسیار بالاست.

مطمئنا لوله های سوپرپایپ توانسته اند یک افتخار برای نسل های قبل خود خود باشند و حس افتخار را برای پدران خود به ارمغان بیاورند.

با این ویژگی ها خیلی از متخصصان برای لوله کشی ساختمان از این نوع لوله ها استفاده می کنند.

گروه تاسیسات سرویس با کمک کارشناسان با تجربه خود و با استفاده صحیح ار انواع لوله ها مخصوصا لوله های سوپر پایپ خدمات لوله کشی را کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می دهند.

تعمیرات لوله کشی ساختمان

همچنین اگر در منازل شما مشکلی بابت خدمات لوله کشی انجام شده باشد می توانید بر روی سرویس کاران سایت ما حساب ویژه ای باز کنید.

همچنین انجام خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی انواع لوله ها توسط تیم متخصص ما که در تمام سطح شهر و مناطق مختلف تهران و کرج قرار دارند آماده خدمت رسانی می باشند.

سرویس کاران ما در صورت تماس شما در کمتر از نیم ساعت به همراه تجهیزات کامل برای رفع گرفتگی لوله ها و تعمیر و تعویض سیستم لوله کشی آب ساختمان در خدمت شما خواهند بود.

هر زمان که احساس کردید به کمک مشاوران ما نیاز دارید در هر ساعت از شبانه روز می توانید تماس بگیرید.

منابع:

https://tasisatservice.com/hot-and-cold-water-pipes/

https://tasisatservice.com/%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87-%D9%88-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%84%D9%88%D9%84%D9%87-%DA%A9%D8%B4%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%84%D9%88%D9%84%D9%87-%DA%A9%D8%B4%DB%8C/

https://tasisatservice.com/%D9%84%D9%88%D9%84%D9%87-%DA%A9%D8%B4%DB%8C-%D8%A2%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D9%84%D9%88%D9%84%D9%87-%DA%A9%D8%B4%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AE/

آخرین مطالب این وبلاگ
Buy website Traffic
Buy Google Search Traffic
ثبت آگهی رایگان درج آگهی ویژه در بالون آگهی
پاپ آپ استند پاپ آپ استند،رول آپ استند،میز کانتر