» آموزش رسوب زدایی پکیج دیواری

 دوشاخه برق را قطع کنید
کاور دستگاه را جدا کنید
ابتدا شیر ورودی آب سرد پکیج را ببندید و شیر پرکن پکیج را در طرف خلاف عقربه‌های ساعت باز کنید و در انتها شیر آب گرم را باز کنید تا آب سیستم تخلیه شود.
عملیات اصلی رسوب زدایی روی مبدل ثانویه دستگاه‌های دو مبدله انجام می‌شود، از مزایای دستگاه‌های تک مبدله در مقابل دو مبدله های رسوب گیری کمتر آن‌هاست.
مبدل دستگاه که توسط دو پیچ آلن به بلوک‌ها متصل است باز کنید.
حال دو روش برای رسوب گیری کاربرد دارد: 1. استفاده از دیکسلر یا اسید 2. حرارت دادن و ضربه

روش اول رسوب گیری:

مبدل را باز کرده و آب اضافی را تخلیه می‌کنیم، سپس دیکسلر را از دو سوراخ وارد مبدل می‌کنیم و بعد از گذشت 15 دقیقه با فشار آب شست‌وشو می‌دهیم.
نکته: اگر دیکسلر را از چهار طرف سوراخ بریزید ممکن است گرفتگی بیشتر شود

روش دوم رسوب گیری:

مبدل را روی اجاق گذاشته و تا سرخ شدن و قرمز شدن آن صبر می‌کنیم، سپس با کمک یک آچار چندین ضربه نسبتاً محکم به مبدل وارد می‌کنیم تا رسوبات جدا شوند و سپس با فشار آب شست‌وشو می‌دهیم.
رسوب زدایی از مهم‌ترین نکات سرویس پکیج است.

هواگیری پکیج ایران رادیاتور
هواگیری به‌موقع و اصولی در بالا بردن راندمان دستگاه تأثیر بسزایی دارد. پکیج دیواری ایران رادیاتور دارای سیستم هواگیری خودکار است. طرز کار این سیستم بدین‌صورت است که با افزایش حجم هوا، شناور داخل شیر به علت سنگینی نسبت به هوا پایین آمده و باعث باز شدن سوپاپ خروج هوا و درنتیجه تخلیه هوا می‌شود و سپس بعد از انجام این عمل با بالا رفتن سطح آب در داخل محفظه، شناور بالا رفته و سوپاپ خروج هوا را می‌بندد.
برای هواگیری رادیاتورها، ابتدا شیر ورودی آب رادیاتور را می‌بندیم و با استفاده از اهرم مخصوص، هواگیری شوفاژ را از محل تعبیه‌شده انجام می‌دهیم.

مزایای هواگیری پکیج ایران رادیاتور:
خوب کار کردن دستگاه و تولید گرمای کافی
افزایش راندمان
کاهش خطر نشت آب از رادیاتورها و صرفه‌جویی در هزینه سوخت یا گاز مصرفی

آخرین مطالب این وبلاگ
بلیط هواپیما چارتریخرید بلیط ارزان هواپیما چارتری
Buy Google Search Traffic
تعمیر پکیج در شیرازتعمیر برد پکیج در شیراز
Buy Social media traffic