» چرا خانه های تاریخی دارای اتصالات وحشتناکی هستند و چگونه می توان آن را برطرف کرد

اگر در خانه ای قدیمی یا تاریخی زندگی می کنید ، شاید متوجه شده باشید که گرفتن سیگنال WiFi دشوار است ، یا اتاق های خاصی تقریباً هیچ سیگنال ندارند. این ممکن است در اتاق هایی که به دور از روتر WiFi شما قرار دارند صادق باشد ، اما در برخی از خانه های تاریخی ، گرفتن سیگنال در پایین سالن اغلب مشکل است.

چرا خانه های تاریخی دارای اتصالات وحشتناکی هستند و چگونه می توان آن را برطرف کرد

اگر در خانه ای قدیمی یا تاریخی زندگی می کنید ، شاید متوجه شده باشید که گرفتن سیگنال WiFi دشوار است ، یا اتاق های خاصی تقریباً هیچ سیگنال ندارند. این ممکن است در اتاق هایی که به دور از روتر WiFi شما قرار دارند صادق باشد ، اما در برخی از خانه های تاریخی ، گرفتن سیگنال در پایین سالن اغلب مشکل است.

اگر اطمینان حاصل کردید که روتر شما در حال کار است - و اینترنت شما در غیر این صورت نیست - مقصر ممکن است اتصال اینترنت شما به هیچ وجه نباشد. این می تواند خود خانه شما باشد. واقعیت این است که خانه های قدیمی و تاریخی به دلیل موادی که در ساخت دیوارها به کار رفته اند ، تمایل به اتصال به اینترنت ضعیف ندارند.

در حالی که هر ماده می تواند تا حدی یک سیگنال WiFi را مسدود کند ، خانه های ساخته شده در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم از مواد بسیار محکم (و اقتصادی کمتری) نسبت به خانه های امروزی ساخته شده اند. خانه های مدرن همچنین با در نظر گرفتن سیم کشی طراحی شده اند که باعث می شود نصب اتصالات اینترنت خانگی مانند اینترنت کابل یا حتی اینترنت فیبر نوری آسان شود.

اگر از اتصال WiFi ضعیف در خانه بزرگتر خود ناراضی هستید ، برای حل مشکل نیازی به فروش آن ندارید. خوشبختانه ، چند راه حل وجود دارد که می توانید برای برطرف کردن مشکل پیاده سازی کنید.

چه چیزی در دیوارهای خانه شما وجود دارد و چرا باعث اختلال در سیگنال WiFi شما می شود

انواع خاصی از مصالح بکار رفته در ساخت خانه های قدیمی به ویژه سیگنال های فای فاقد کمک هستند. در حالی که بسیاری از مالکان خانه می دانند که با خرید خانه های ساخته شده در دهه 1800 مشکلی ایجاد می شود ، همه از اثراتی که مصالح ساختمانی در سیگنال های WiFi دارند آگاه نیستند.

به عنوان مثال ، طبق گفته وزارت كشاورزی آمریكا ، هیئت ملی آتش نشانی كارزارهایی را در دهه 1900 و 1910 انجام داد كه "توسعه مواد و محصولات جدید را كه با آسفالت ، فلز ، گچ ، پلاستیک و آزبست ساخته شده بودند تشویق می كردند." در دهه های 1920 و 1930 ، "محصولات جدید شامل عایق نبرد (بعضی از آنها با جنس بازتابنده آلومینیوم یا مس) ، پلاستیک پیشرفته ، کاشی های آکوستیک سوراخ شده و پلکسی گلاس بود."

متأسفانه ، بسیاری از این نوع مواد تأثیر افزودنی بر اختلال در سیگنال های WiFi داشته اند. اگر نمی دانید برای ساخت خانه خود از چه موادی استفاده شده است ، برای کسب اطلاعات بیشتر به مالکان قبلی یا ملکی که خانه شما را فروخته است ، مراجعه کنید.

در اینجا برخی از متداول ترین مواد موجود در یک خانه مسن وجود دارد که سیگنال های WiFi را مختل می کند - و چرا.

فلز گچ
تخته فلزی نوعی مش است که با گسترش یک ورق فلزی سوراخ دار تشکیل می شود (گاهی اوقات سیم مرغ در جای خود استفاده می شود). در خانه های مسن تر و بعضی از خانه های مدرن از آن در گچ برای حمایت و عمل به عنوان چارچوبی برای دیوارهای داخلی استفاده می شد. همچنین گاهی اوقات برای ریختن سقف و کف بتونی نیز استفاده می شد.

متأسفانه ، این تخته فلزی تقریباً مانند سپر عمل می کند و سیگنال های رادیویی با فرکانس بالا (WiFi) را مختل می کند. اگر دیوارهای داخلی شما دارای این ماده است ، ممکن است در اتاقهایی که از روتر WiFi شما جدا شده اند ، در پیدا کردن سیگنال WiFi مشکل داشته باشید.

همانطور که خواهیم دید ، فلز شاید مخرب ترین ماده ساخت خانه برای WiFi باشد. فلز برق و آهن ربا را هدایت می کند و امواج رادیویی را جذب می کند.

فلز گچ لات
سیستم های گچ کاری غالباً برای دیوارهای بیرونی مورد استفاده قرار می گیرند ، و ممکن است از همان سیستم توری فلزی به عنوان چارچوب یا پشتیبانی استفاده شود. مانند سیم کشی فلزی مورد استفاده در تخته گچ ، سیم کشی فلزی در تخته گچ نیز می تواند سیگنال های بی سیم را مسدود کند.

عایق فویل
فویل به دلیل خاصیت بازتابی می تواند عایق مناسبی ایجاد کند. این بخشی از دلیل استفاده ناسا از فویل های بسیار زیاد در فضاپیمای خود است. اما به عنوان عایق ، فویل از گزینه های مقرون به صرفه تر از قبیل فایبرگلاس ، سلولز و کف استفاده فایده ای ندارد.

در کنار خواص انعکاسی آن ، فویل همچنین می تواند سیگنال بی سیم را مختل کند. اگر در بازیابی آنلاین در خانه تاریخی خود مشکل دارید ، فویل می تواند مشکل شما باشد.

کمربندهای فولادی
کمربندهای فولادی بیشتر در ساخت سازه های بزرگ مانند پل ها و آسمان خراش ها استفاده می شوند. آنها همچنین ممکن است در ساختمانهای آپارتمانی قدیمی و کاندوها حضور داشته باشند. با این وجود ، آنها همچنین در خواص مسکونی به عنوان تیرهای پشتیبان مورد استفاده قرار می گیرند ، و برخی از ساختمان های مدرن (MCM) در اواسط قرن ، آنها را در زیبایی شناسی طراحی خود گنجانیده اند.

کمربندهای فلزی و تیرها مانند سایر انواع فلز می توانند سیگنال های WiFi را مختل کنند.

ساخت و ساز فلزی
مجرای فلزی در کاربردهای HVAC استفاده می شود. یعنی آنها یک راه حل دائمی برای انتقال هوای گرم و سرد از یک مکان به مکان دیگر هستند. آنها همچنین ممکن است برای اهداف اگزوز استفاده شوند ، مانند اینکه یک ملک دارای اجاق گاز باشد.

سازه های فلزی درست مانند سایر فلزات می توانند با WiFi تداخل کنند. علاوه بر این ، سیستم های تهویه هوا و سایر وسایل نقلیه موتوری نیز می توانند با یک سیگنال WiFi تداخل کنند.

بتون مسلح فلزی
برای تقویت بتن ، اسکلت فلزی قبل از ریختن بتن گذاشته می شود ، بنابراین این دو ماده در نیروهای مقاومت در کنار هم عمل می کنند. بتون مسلح به دلیل دوام بیشتر در ساخت پل ها و ساختمان های بزرگ بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد اما ممکن است در بعضی از خانه ها یا ساختمان های آپارتمانی حضور داشته باشد.

اسکلت های فلزی که برای تقویت بتن مورد استفاده قرار می گیرند ، می توانند سیگنال های وای فای را مختل کنند ، درست مانند تخته فلزی.

آب یا مایعات دیگر
بسیاری از دیوارها از آب ساخته نشده اند (مگر اینکه مخزن ماهی مخصوصاً در خانه شما وجود داشته باشد) ، اما آب در بین لوله ها گاهی می تواند سیگنال های WiFi را نیز قطع کند. سایر ویژگی های آب ، مانند استخرها ، بسته به مکانی که در آن قرار دارند ، ممکن است برای سیگنال WiFi شما نیز مشکل ساز باشند.

دوران خانه چگونه سیگنال اینترنت شما را تحت تأثیر قرار می دهد؟

نیازی نیست که یک سورتمه چسبان را به دیوارهای خود ببرید تا متوجه شوید چه چیزی در داخل آنها وجود دارد. تماس با مسکن یا صاحب خانه قبلی ایده خوبی است ، اما همچنین می توانید تخمین بزنید که از چه موادی بر اساس دوره ای که خانه شما ساخته شده استفاده شده است.

خانه های Antebellum و Victorian Eras ممکن است بسیاری از اجزای فلزی را شامل نشوند - مگر اینکه با آنها مقاوم سازی شده باشد. اما در طول و بعد از ادواردین دوره ، می توانید انتظار داشته باشید خانه های بیشتری از سیم کشی و سایر محصولات مش فلزی مجهز شوند.

دوره Antebellum
1815 - 1861

در آمریكا ، دوره Antebellum دوره قبل از شروع جنگ داخلی آمریكا در سال 1861 بود. مطابق شیكاگو تریبون ، خانه های آنتابلوم "با دیوارهایی ساخته شده بودند كه چهار تا شش اینچ ضخامت داشتند و عایق قابل توجهی ارائه می دادند." دوره اغلب با چوب و آجر ساخته شده و به ضخامت دیوارها افزوده است. آجر و ضخامت دیوارها می توانند به میزان قابل توجهی بر سیگنالهای WiFi تأثیر بگذارند.

عصر ویکتوریا
1837 - 1901

خانه های به سبک ویکتوریایی اغلب با آجر و ملات ساخته می شدند و شامل سقف تخته سنگی یا تخته سنگی بودند. در حالی که دیوارهای آجری ضخیم می توانند سیگنال وای فای را به شدت کاهش دهند ، بنابراین می توان تخته سنگی را نیز که در این مدت بسیار مورد استفاده قرار می گرفت ، مهار کرد. خانه های دوره ویکتوریا اغلب با استفاده از تخته ساخته شده از چوب و سیم مرغ ، یک ماده فلزی ساخته شده اند که می تواند در ایجاد سیگنال نیز اختلال ایجاد کند.

عصر ادواردیان
1901 - 1910 (یا 1914)

اگرچه عصر ادواردیان کوتاه بود ، اما منجر به ایجاد تغییرات اساسی در ساخت خانه شد. این دوره ای بود که در آن ساختمان های جدید در مناطق شهری به سیم کشی برق و لوله کشی شروع شد. این بدان معناست که اجزای فلزی بیشتری در خانه های ادواردیان مورد استفاده قرار می گیرند ، علاوه بر این از مواد سنتی مانند آجر ، ملات و چوب برش نیز استفاده می شود.

عصر مدرنیست
1918 - اواسط قرن بیستم

مصالح ساختمانی مدرنیستی مشابه مواردی است که شما امروز می توانید در خانه پیدا کنید. بتن ، شیشه ، فولاد و آلومینیوم همه مشخصه این دوره بودند. متأسفانه بسیاری از خانه های ساخته شده در این دوره حاوی موادی هستند که می توانند سیگنال WiFi را مختل کنند. در دهه 1950 و 1960 ، عایق بندی شده از فویل در ساخت خانه ها بطور مرتب مورد استفاده قرار می گرفت. استفاده سنگین از فویل می تواند به شدت مقاومت سیگنال WiFi را تحت تأثیر قرار دهد.

تگ ها :   معماری
آخرین مطالب این وبلاگ
پاپ آپ استند پاپ آپ استند،رول آپ استند،میز کانتر
Buy targeted website traffic
Buy Social media traffic
Buy Organic Traffic