» تعمیرات بخاری آب کولر

انجام تعمیرات خود بر روی دستگاه بخاری آب کولر یک انتخاب اقتصادی و یک کار نسبتاً آسان است. علائم شایع در مورد نیاز به تعمیرات ، آب داغ یا سرد بسیار مایع است و بخاطر سایش یا انسداد ، نطفه ها به اندازه کافی سریع پخش نمی شوند.


انجام تعمیرات خود بر روی دستگاه بخاری آب کولر یک انتخاب اقتصادی و یک کار نسبتاً آسان است. علائم شایع در مورد نیاز به تعمیرات ، آب داغ یا سرد بسیار مایع است و بخاطر سایش یا انسداد ، نطفه ها به اندازه کافی سریع پخش نمی شوند.

اکثر دستگاههای پخش کننده آب مدرن دارای قطعات جایگزینی هستند که به راحتی از طرف سازندگان آنها در دسترس است و بسیاری از این قسمت های اساسی حتی برای نصب نیاز به ابزار دیگری غیر از یک پیچ گوشتی اساسی ندارند. این راهنمای تعمیر به شما کمک می کند تا در طولانی مدت عمر دستگاه خود کارهای زیادی انجام دهید.


مرحله 1 - جدا و پاک کنید

قبل از انجام هرگونه تعمیر و نگهداری بر روی آن ، همیشه دستگاه توزیع كننده كولر آبی خود را از برق جدا كنید. سپس کوزه آب را از بالا برداشته و کویل ها را در قسمت داخلی پیدا کنید. در صورت داشتن دستگاه پخش كننده با هر دو حفره گرم و سرد ، بیش از یک مورد خواهید یافت.

برخی از مدل ها حتی با یک نطفه سوم در دسترس هستند که در دمای اتاق به شما آب می دهد. کویل ها را کاملاً تمیز کرده و از عدم وجود آوار بر روی آنها اطمینان حاصل کنید.

توصیه می شود از محلول تمیز کننده ای استفاده کنید که فاقد مواد شیمیایی سخت باشد و هنگام تمام شدن تمام قسمت های کویل ها را کاملاً بشویید. همچنین ، هر گونه باقیمانده را از هر قسمت داخلی داخلی کولر خود تمیز کنید.


مرحله 2 - کولر آبی را مجدداً تنظیم کنید

هر آب باقیمانده را تخلیه کرده و خشک کنید. کولر خود را مجدداً به محل خروجی دیوار وصل کنید ، اما هنوز کوزه را تعویض نکنید.

در عوض ، سوئیچ را در پشت پیدا کنید. این همچنین به عنوان سوئیچ تنظیم مجدد عمل می کند. آن را خاموش کنید ، یک بار دیگر کولر خود را از آن جدا کرده و یک شب آن را وصل نکنید.

بعد از اینکه دوباره آن را به روز بعد وصل کردید ، حداقل سه تا پنج ساعت صبر کنید قبل از قرار دادن یک کوزه جدید در مخزن و استفاده مجدد از دیگهای بخار آب خود استفاده کنید. با انجام این فرآیند تنظیم مجدد ، بسیاری از مشکلات دما حل شده است.
مرحله 3 - جایگزینی انجام دهید

در صورت نیاز به تعویض قطعاتی از قبیل کویل ها یا نخاله ها ، سعی کنید قطعات جدیدی را برای نام تجاری و مدل خاص خود از تولید کننده بدست آورید.

خوردگی یک مشکل شایع در طول زمان با سیم پیچ های توزیع کننده است. در هنگام نصب موارد جایگزین ، اطمینان حاصل کنید که هر یک از آنها را به طور ایمن در یک موقعیت قرار داده و در صورت لزوم ، هر دو حلقه دیافراگم را تست کنید. همین روند برای جاسازی آبهای جدید شما در محل انجام می شود.

این ممکن است کمی تلاش کند تا به طور کامل در جای خود قرار بگیرد و پس از آن ایده خوبی است که نشتی در اطراف لبه ها ، کاهش جریان آب و موارد مشابه را بررسی کنید.

در آخر ، کوزه آب خود را با یک روش جدید و باز نشده جایگزین کنید. اگر ظروف آب اضافی خود را برای هر مدت زمان قابل توجهی ذخیره می کنید ، عاقلانه است که آب را هم در شیشه ها و هم در دستگاه پخش کننده خود به صورت دوره ای برای ناخالصی ها آزمایش کنید.

این خصوصاً درصورتی که کوزه ها را در یک زیرزمین یا گاراژ ذخیره کنید و در آب و هوای مرطوب تری زندگی می کنید بسیار مهم است.

هرگز کپسولهای آب یا دستگاه ضایعات خود را در مناطقی از نور مستقیم خورشید ذخیره نکنید ، زیرا انجام این کار رشد باکتری ها را به شدت افزایش می دهد.

http://tasisakar.blogsazan.com/post1.php

آخرین مطالب این وبلاگ
راهنمای سفرسفر به مناطق گردشگری
Buy Social media traffic
Buy Google Search Traffic
Buy website Traffic