» ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی از اسباب خانگی برقی پرطرفدار است ; که نسبتاً در کلیه خانه‌ها یافت میشود .

اتومبیل لباسشویی به چه شکل کار میکند؟
ماشین لباسشویی از اسباب خانگی برقی پرطرفدار است ; که نسبتاً در کلیه خانه‌ها یافت میشود . معین است که محبوبیت بسیار آن بجهت سودمندی از حیث سرویس ها رفاهی , صرفه‌جویی در حین و کارکرد کم‌نظیر آن است . در حالی که اتومبیل لباسشویی ها از یک جور به نوع دیگر متعدد میباشند پایه همت تمامی آنها شبیه است .

دیگ داخلی خودرو لباسشویی

لباس‌ها در دیگ داخلی قرار داده می گردند و به عبارتی جا شسته , آبکشی و کم آب می گردند . این دیگ ملازم با همزن جنبش می کند و این جنبش برای دوره مشخصی تکرار می شود . دیگ داخلی , ترک های کوچکی برای تخلیه آب دارااست . نیروی فراروگریز از راءس منجر خارج کشیده شدن آب از لبا‌س‌ها به دیگ فرنگی میگردد .

دیگ خارجی خودرو لباسشویی

دیگ خارجی , دیگ داخلی را پوشانده و در طی چرخه های گوناگون شستشوی جامه از آن پشتیبانی می‌نماید . این دیگ اثبات است و آب از آن پمپ میشود . بعداز این‌که آب بیرون شد , دیگ داخلی مجدد با آب پاک پرمی‌شود , همزن مجدد به کار می‌ افتد تا لباس‌ها بچرخند ; این چرخه به عبارتی چرخه دوم یعنی آبگیری است . انگیزه در‌این بخش , جداسازی ذرات ماده شوینده از پارچه است . بعد از آبگیری , آب گشوده تخلیه می شود .

همزن یا این که دیسک چرخان اتومبیل لباسشویی

همزن در راءس درون دیگ خودرو لباسشویی جای‌دارد . این نصیب , بخش مهمی از اتومبیل لباسشویی است که در واقع عملیات پاک کردن جامه ها را انجام میدهد . در زمان چرخه شستشو , همزن به صورت مداوم میچرخد و جریان‌های چرخشی کارکشته را داخل آب تولید می‌نماید , به همین علت جامه ها داخل دیگ می‌چرخند . چرخش جامه در درون آب که دربردارنده ماده شوینده است , منجر می شود ذرات آلوده و کثیف از بافت لباس‌ها بیرون شوند .

موتور خودرو لباسشویی

موتور خودرو لباسشویی , همزن و دیگ داخلی را که به آن متصل میباشند به چرخش درمی‌آورد . همینطور , این موتور است که سبب عجله در چرخه اولیه یا این که مراحل شستشو می‌گردد .

زمان سنج خودرو لباسشویی

زمانسنج به تهیه دوره شستشوی لباس‌ها به شکل دستی امداد می‌نماید . در شرایط خود کار , بسته به تعداد جامه درون اتومبیل لباسشویی و مدل چرخه شستشو , دوره به صورت اتوماتیک تهیه و تنظیم می شود .


چرخه شستشو

فرآیند شستشو مشتمل بر اضافه کردن آب و ترکیب مواد شستشو به لباس‌هاست . شستشو با ورود آب به دیگ داخلی خودرو لباسشویی آغاز میشود . در پشت دستگاه دو محل ورود غیروابسته برای آب سرد و آب گرم موجود هست . ماده های شوینده ای که در دستگاه ریخته شده‌اند با آب ادغام میشوند و از روش لوله‌های متصل به جاپودری وارد دیگ می شوند تا پودر یا این که شوینده ملازم با آب محل ورود به درون محیط رویه یابد . محفظه‌ی خودرو لباسشویی آغاز به مالامال شدن از آب می نماید .


چرخه آبگیری

زمانی که مرحله‌ شستن به انتها رسید , لباس‌ها بایستی آبکشی شده و شوینده‌ها از آنها بیرون گردند . به محض اتمام چرخه شستشو , زمان‌سنج به پمپ تخلیه امر تخلیه آب را می دهد و پمپ آغاز به کار میکند تا آب و کف را بیرون کرده و آن‌گاه خودرو از آب پاک سرد لبریز می گردد تا لباس‌ها را آبکشی نماید . بعداز تخلیه بدون نقص آب و شوینده‌ها , برق پمپ انقطاع می شود و پمپ خاموش می شود .

آخرین مطالب این وبلاگ
Buy Organic Traffic
Buy Social media traffic
تعمیر پکیج در شیرازتعمیر برد پکیج در شیراز
Buy targeted website traffic