» معرفی کفپوش بتنی و اشکال آن

اهمیت یافت کردن کف در دکورا سیون ساختمان , سبب بروز گونه های متنوعی از کفپوش های دکوراتیو اعم از کفپوش بتنی , کفپوش چوبی , کفپوش شیشه ای شده‌است .


 

اهمیت یافت کردن کف در دکورا سیون ساختمان , سبب بروز گونه های متنوعی از کفپوش های دکوراتیو اعم از کفپوش بتنی , کفپوش چوبی , کفپوش شیشه ای شده‌است .

 

 

بتن تحت عنوان یک ماده ساختمانی یک سری منظوره شناخته شده‌است . یکی عوارض این فرمان , آن است که در زمان این که بتن از پایداری داخلی بالایی شامل است , تراز فرنگی زیبایی هم داراست که در شکل نیاز این تراز بیرونی میتواند با استعمال از مواد و تکنیک های متفاوت تصحیح شود .

 

 

کفپوش بتنی
تا گذشته از کاربرد امروزی بتن در سطح ها دکوری , کف های بتنی سنتی فقط به طور بتن پاشیده شده و یا این که کاشی های بتنی جلا داده شده به کار می رفتند . کف سازی سنتی بتنی دربرگیرنده عملیات نصب سنگین وزن بوده و اکثر زمان ها نیاز به میزان متعددی محل تکیه دادن بنا ای داشتند 

 

 

پنل بتنی کفپوش

پنل های بتنی برای نصب در کلیه محیط های داخلی و فرنگی , فارغ از داشتن ایرادات و سختی ها معمول نصب بتن , مطلوب می باشند . سبک وزنی پنل های کف در کفپوش های بتنی منجر نصب پرسرعت و سهل وآسان آن‌ها شده‌است .

 

 

 

 

کفپوش بتنی رزینی

کفپوش رزینی , پوسته ای با خاصیت عملکردی منحصر است که برای تداوم طولانی بازه زمانی پباده سازی شده‌است . کفپوش رزینی در اطراف هایی که نیاز به سعی خوب تر , پایداری در قبال ضربه و شوک حرارتی , ایستادگی شیمیایی , منعقد , عدم لغزش در محیط های لغزنده و خاصیت آنتی باکتریال دارا هستند به کار میرود .

 

 

کفپوش بتنی اپوکسی

کفپوش اپوکسی نوعی کفپوش پلیمری است که بر روی سطح های بتنی و به صورت سه بعدی هم قابل انجام است . هماهنگی و تطبیق پذیری کفپوش بتن اپوکسی با فضای داخلی موجب زیبایی آن می شود .

 

 

 

کفپوش بتنی کوارتز

غالبا کفپوش بتنی کوارتز در مناطقی که علاوه بر زیبایی دارنده رفت و آمد مضاعف است و نیاز است کف , امکان تحمل توشه متعددی داشته باشد , مثل ساختمان های تجاری , به کار می‌رود . درین کفپوش , پخش کوارتز برای استحکام بخشی بستر اول شکل میگیرد .

 

 

 

کفپوش بتن اکسپوز

بتن اکسپوز , تحت عنوان یک سنگ دکوراتیو , يک مرحله صاف ساخته شده از بتن و در واقع رویه حلی امروزی برای داشتن یک کف فارغ از درز است که در پباده سازی داخلي گزینه به کارگیری قرار می گيرد . این به آن شکل است که بر روی تراز بتنی پوششی دیگر اجرا نخواهد شوید . 

 

کفپوش بتنی رنگی

کفپوش رنگی بتن یکی معمول ترین اشکال کفپوش های داخلی و کفپوش های فرنگی است . برای رنگ کردن کفپوش بتنی نباید از رنگی که برای دیوار یا این که سطح ها دیگر به کار می‌رود به کار گرفت , چون به جهت ماهیت متخلخل بتن قابلیت پوسته پوسته شدن موجود هست . 

 

 

کفپوش رنگ غیر یکنواخت

شالوده این کفپوش ها رنگ های بر مبنا اسید است . در‌این کفپوش ها به جای استری رنگ یکپارچه و تولید یک مرحله جامد و متحیر , رنگ ها با به کارگیری از تکنیک های متعدد به درون بتن شکافت می نمایند تا سطحی واضح نتایج شود . این کفپوش ها علی الخصوص برای احیای سطح های خسته کننده اثر گذار می باشند .

 

آخرین مطالب این وبلاگ
Buy Real Traffic
Buy Organic Traffic
بلیط هواپیما چارتریخرید بلیط ارزان هواپیما چارتری
Buy Social media traffic