» 5 قدم برای تعیین اهداف مالی قابل دستیابی


تعیین اهداف مالی می تواند یک کار دشوار باشد. دشوار است که نمی دانید از کجا شروع کنید ، زیرا نمی دانید از کجا شروع کنید. با دنبال کردن 5 مرحله من برای تعیین اهداف مالی قابل دستیابی ، پتانسیلهای خود را کشف کرده و ببینید که امور مالی شما در حال رشد است.


1. با ارزش های اصلی خود شروع کنید


بیشتر مردم درک نمی کنند که رسیدن به اهداف مالی شما با ارزش های اصلی شما شروع می شود.


شما باید در همه زمینه های زندگی خود خوب عمل کنید ، و به این نتیجه برسید که به چه چیزی اعتقاد دارید و برای یافتن موفقیت مالی واقعی در آن ایستاده اید.


ارزشهای شما در هسته اصلی هر آنچه شما به عنوان یک انسان قرار دارید نهفته است. فضائل و خصوصیاتی که شما در نظر دارید ، همان چیزی است که شخصیت شما را تشکیل می دهد و ادامه می یابد.


تمام پیشرفت های زندگی شما ، از جمله بهبود مالی ، با روشن شدن ارزش های واقعی خود ، متعهد به زندگی مستمر با آنها و سپس تراز کردن هر کاری که با آنها انجام می شود ، آغاز می شود.


هنگامی که کار و زندگی شخصی خود را برای پشتیبانی از اهداف مالی خود تراز می کنید ، دستیابی به آنها یا هدفی را که تعیین کرده اید بسیار آسان تر خواهید یافت.


2. اهداف خود را با ارزش های خود هماهنگ کنید


در مرحله بعد ، تراز کردن اهداف خود با ارزشهای شما به شما کمک می کند تا یک آهنربای زنده شوید. یکی از قدرتمندترین اصول در جهان ، قانون جذب است.


این قانون با استفاده از افکار خود شما را به یک آهنربای زنده تبدیل می کند تا بتوانید یک میدان نیرویی از انرژی ایجاد کنید که از شما تابیده شود و افراد و شرایطی را که با آن افکار هماهنگ هستند به زندگی خود بازگردانید.


هر فردی که به استقلال مالی دست یافته است ، در نتیجه داشتن ایده ثروت و موفقیت در ذهن خود به اندازه کافی طولانی و سخت ، ثروتمند و موفق شده است ، تا زمانی که آنها منابع خود را برای تحقق آن نتوانند در زندگی خود ترسیم کنند.


کار اصلی شما این است که ذهن خود را در بهبود امور مالی شخصی و دستیابی به استقلال مالی ثابت نگه دارید.


3. بزرگ فکر کنید اما کوچک را شروع کنید


اکنون وقتی نوبت به تعیین اهداف مالی خود می رسد ، می خواهید BIG را فکر کنید اما کوچک یا هر کجا که هستید باشید.


دستاوردهای بالا همیشه اهداف چالش برانگیزی را تعیین می کنند و به طور مداوم در هر کاری که انجام می دهند به سمت آنها تلاش می کنند. میلیونرهای خودساخته همه با یک رویا شروع شدند.


و یکی از رازهای آنها خواب بزرگ است.


سپس می توانید تفکر "بازگشت از آینده" را تمرین کنید. شما خودتان را برای پنج سال به جلو پیش بینی می کنید - به خودتان اجازه دهید مبلغ پولی را که می خواهید درآمد داشته باشید و در حساب بانکی خود داشته باشید تصور کنید.


سپس ، از آینده به امروز کار کنید. لیستی از مراحل منطقی را به منظور دستیابی به مکانهایی که می خواهید در آنجا انجام دهید ، تهیه کنید. سپس بفهمید که امروز چه اقدامی بزرگ یا کوچک را می توانید انجام دهید.


4. برنامه ریزی کنید


بعد ، به خودتان فرصت دهید تا آن را برنامه ریزی کنید و بپذیرید که اهداف مالی شما استراتژی های بلند مدت است. بسیاری از مردم در تحقق این امر ناکام هستند. آنها در عوض روزهای خود را می گذرانند و پولشان را می گذرانند و به شانس اعتماد می کنند که به نوعی ثروتمند می شوند.


آنها بلیط های بخت آزمایی ، قمار خریداری می کنند و به فکر قتل در بازار سهام می اندیشند. واقعیت این است که موفقیت مالی پول طولانی مدت است.


کسانی که آزادی مالی دارند صبور ، پایدار و دوراندیش هستند. آنها برای صرفه جویی و انباشت پول در طی سال های متمادی ، خود را نظم می دهند.


در نتیجه این عادت پول ، هر ساله ثروت آنها رشد می کند و آنها معمولاً از اهداف مالی خود فراتر می روند.


5. انتظار بهترین ها را دارید


سرانجام ، هنگام تعیین اهداف مالی خود ، انتظار بهترین ها را دارید. قانون انتظارات می گوید هر آنچه را که با اطمینان ، مثبت یا منفی انتظار داشته باشید ، به واقعیت شما تبدیل می شود.


بنابراین ، نگران شکست نباشید ، این منفی است که در زندگی شما نمایان خواهد شد. اگر با اطمینان می خواهید ثروتمند شوید ، به این عقیده متوسل شوید و طوری عمل کنید که گویی موفقیت مالی شما اجتناب ناپذیر است ، در نهایت به آن هدف خواهید رسید.


افراد موفق که ثروتمند می شوند ، انتظار دارند که پیش از این موفق شوند.


حقیقت شگفت انگیز درباره انتظارات شما این است که آنها کاملاً تحت کنترل شما هستند. اگر می خواهید ثروتمند شوید و چگونه می خواهید به آنجا برسید ، خودتان تصمیم می گیرید.

آخرین مطالب این وبلاگ
Buy Real Traffic
Buy Google Search Traffic
Buy website Traffic
بلیط هواپیما چارتریخرید بلیط ارزان هواپیما چارتری